Aktuality

Úprava záhlaví na webu

pondělí 24.srpen, 2015

Kandík psí zub - nové fotky a článek

pondělí 6.duben, 2015

Články

Kandík psí zub, cesta na Medník

neděle 5.duben, 2015

Fotografický workshop - Dravci a sovy, krátké ohlédnutí

úterý 28.prosinec, 2010

Domů » Články

8. listopadu 2009 proběhlo druhé přátelské setkání fotografů ze serveru Fotoaparat.cz

úterý 17.listopad, 2009

V sobotu 8.11.2009 proběhlo již druhé setkání fotografů z fotografického serveru Fotoaparat.cz. Jako na minulém setkání i na tom letošním jsme probírali fotografování ze všech stran. Od techniky přes rady jak se co fotí až po vyvolání fotek. K vidění byli i vytištěné fotografie a nechybělo ani nakouknutí každému do galerie na FA.
Zavítali mezi nás i tři vzácnější hosté Martin Kovalík, Lumír Koutník a Jiří Cvrk.

Byl to pěkně strávený den a všichni se určitě těšíme na další třetí setkání v příštím roce. Chtěl bych poděkovat hlavním organizátorům: Syrce a Zdeňkovi Ondráškovi.

Setkání z FA

Setkání z FA

Setkání z FA

Setkání z FA

Srazu se zúčastnili:
Pavel Kryka, Pavlína Meluzínová (Melda), Honza Zikmund (Ziky), Syrka se Slávkem, Vláďa Leitner, Zdeněk Ondrášek (Dady), Mirek Zitka, Renata Kratochvílová, Jarka Bauerová, Iva Mikešová, Milan Trávníček, Pavel Mošovský, Ladislav Adam s maminkou, Jarmila Rajová (Karamelka), Evžen Anděl, Jiřík Valentík s Monikou, Honza Hydrych, Martin Kovalík, Lumír Koutník, Jiří Cvrk, Radovan Pikna (Rapi), Petr Caska (Caskoun), Pavel Kadeřábek, Luboš Pavelčák, Václav Mikát, Martin hlaváč.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace