Aktuality

Úprava záhlaví na webu

pondělí 24.srpen, 2015

Kandík psí zub - nové fotky a článek

pondělí 6.duben, 2015

Články

Kandík psí zub, cesta na Medník

neděle 5.duben, 2015

Fotografický workshop - Dravci a sovy, krátké ohlédnutí

úterý 28.prosinec, 2010

Domů » Články

7. února 09 proběhlo přátelské setkání fotografů ze serveru Fotoaparat.cz

středa 25.únor, 2009

Jak už jistě víte, dávám své fotky na server Fotoaparat.cz (nadále FA), na kterém jsem už dva roky zaregistrovaný. (Odkaz na mou galerii na FA najdete na stránkách pod autorem). Postupem času jsem se dostal do skvělé party FAjnových lidí. Navzájem si píšeme, prohlížíme fotky, bodujeme, hodnotíme atd. Jednoho dne mi přišla na email pozvánka od Jany Syrové (Syrky) jet na sraz, tak jsem neváhal a odepsal, že přijedu.
Setkání se konalo v jedné firmě v Praze v Dejvicích, kousek od metra. Po nalezení a vkročení do těch správných dveří na uvedené adrese jsem byl hned, jako skoro každý příchozí vyfocen. Skoro každý proto, že kdo šel prostě moc rychle tak měl fotku rozmazanou. Dle vyznačené trasy jsem se vydal hledat tu správnou místnost. Za necelou minutku jsem dorazil ke dveřím. Otevřel jsem pozdravil a první otázka z úst Syrky byla - kterej ty jseš? Odpověděl jsem Jirka. Áááá přišla delegace z Českých Budějovic. Dostal jsem cedulku se jménem. Protože jsme se nikdy neviděli, bylo to dobré, alespoň každý věděl kdo je kdo.

Setkání z FA

Po pěkném přivítání si všichni začali povídat rozebírat focení ze všech možných stran a úhlů. Bylo i občerstvení, takže si každý mohl něco zobnout. Po stěnách v místnosti byli natažené provázky a na nich byly přichyceny fotografie některých přítomných fotografů. Dokonce byli a připravené i grafy kdo a jak si na FA stojí. Taková zajímavost. Po nějaké době jsme se přesunuli do jiné místnosti kde jsme si pomocí projektoru promítali fotky na FA a koukali se na galerie všech zúčastněných členů. Po zhlédnutí fotek na webu jsme se opět přesunuli zpět dolů. Okolo čtvrté hodiny se kolegové a kolegyně začali pomalu rozcházet, jiní vydrželi celých osm hodin.
Setkání bylo opravdu moc pěkné, spousta dobrých lidí, kteří mají společnou zálibu a tou je focení.

Setkání z FA

Tímto bych chtěl poděkovat hlavním organizátorům: Syrce, Zdeňkovi Ondráškovi a Pavlovi Krykovi, který vytvořil pěkné webové stránky pro nejmladšího účastníka stazu Ladislava Adama (12let), který přijel s maminkou z Desné v Jizerských horách. Já jsem přijel z Českých Budějovic, ostatní z Brna, Mikulova, Děčína Poděbrad, Pardubic, Chocně atd.

Setkání z FA

Srazu se zúčastnili:
Pavel Kryka, Pavlína Meluzínová (Melda), Honza Zikmund (Ziky) s manželkou Lucií a bratrem Tomem, Syrka se Slávkem, Vláďa Leitner, Zdeňěk Ondrášek (Dady), Majka 55, Mirek Zitka, Miloš Kapr, Renata Kratochvílová, Jarka Bauerová,  Iva Mikešová,  Milan Trávníček, Pavel Mošovský, Ladislav Adam s maminkou, Jarmila Rajová (Karamelka) s Markétou, Evžen Anděl, Michal Vitásek, Kamil Kašpárek (Kaspy), Jiřík Valentík, Radovan Pikna, Petr Caska, Pavel Kadeřábek.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace